SOLARIS na targach Hannover Messe 2017

W dniach 24-28 kwietnia br. w Hanowerze odbyła się kolejna edycja Międzynarodowych Targów Innowacyjnych Technologii Przemysłowych. W tym roku krajem partnerskim wydarzenia była Polska, stąd zorganizowane zostało polskie stoisko narodowe. Na stoisku międzynarodowym prezentował się m.in. synchrotron SOLARIS.

Targi w Hanowerze należą do największych i najważniejszych na świecie imprez przemysłowych, podczas których promowane są nowe idee i nowinki branżowe. Towarzyszy im międzynarodowa wystawa innowacyjnych produktów i usług dla przemysłu.

Na polskim stoisku narodowym swoje innowacyjne produkty i rozwiązania przedstawiło 11 polskich firm, osiem regionów, pięć Specjalnych Stref Ekonomicznych i Urząd Dozoru Technicznego. Synchrotron SOLARIS prezentował się w części przygotowanej przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Data opublikowania: 28.04.2017
Osoba publikująca: Agata Chrześcijanek