Szkolenie CERIC-CEI: badania materiałów zaawansowanych

Konsorcjum Środkowoeuropejskiej Infrastruktury Badawczej CERIC-ERIC wraz z Inicjatywą Środkowoeuropejską zapraszają do wzięcia udziału w warsztacie dotyczącym prowadzenia badań materiałów zaawansowanych z wykorzystaniem dużej infrastruktury badawczej. Szkolenie odbędzie się w siedzibie CERIC w Trieście (Włochy), w dniach 26-27 czerwca br.

Podczas warsztatu przedstawione zostaną możliwości, jakie oferuje naukowcom konsorcjum CERIC-ERIC. Konsorcjum skupia wyspecjalizowane laboratoria i ośrodki badawcze z Europy Środkowej, w których prowadzone są badania materiałów i biomateriałów. Dostęp do tych ośrodków jest w ramach CERIC-ERIC bezpłatny. Uczestnicy warsztatu będą mogli również zapoznać się ze wskazówkami dotyczącymi składania wniosków o dostęp do najlepszych ośrodków badawczych na obszarze Unii Europejskiej.

W szkoleniu mogą wziąć udział naukowcy zajmujący się badaniami materiałów zaawansowanych i nieposiadający doświadczenia w korzystaniu z możliwości, jakie oferuje europejska duża infrastruktura badawcza.

Szkolenie będzie prowadzone w języku angielskim. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Koszty dojazdu i zakwaterowania pokrywają uczestnicy.

Zgłoszenia należy przesyłać do 31 maja.

formularz rejestracyjny

Warsztat jest organizowany w ramach projektu CONTACT, współfinansowanego przez Inicjatywę Środkowoeuropejską i Horizon 2020 ACCELERATE (H2020-INFRADEV-03-2016-2017).

Więcej informacji na temat spotkania można znaleźć w serwisie CERIC-ERIC.

pobierz ulotkę

serwis projektu CONTACT