Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Użytkownicy

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Biuro Użytkownika

Alicja Górkiewicz
tel. stacjonarny: 12 664 41 99
tel. komórkowy: 571 445 045
e-mail: user.solaris@uj.edu.pl
 

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Dojazd i zakwaterowanie

Szczegółowe informacje na temat dojazdu do Centrum SOLARIS z dworca kolejowego Kraków Główny, Dworca Autobusowego oraz z lotniska w podkrakowskich Balicach znajdują się w dziale Dla gości i mediów / Dojazd.

W przypadku dojazdu do Centrum Centrum SOLARIS własnym samochodem, użytkownik może skorzystać z miejsca parkingowego przy ośrodku.

Informacje na temat komunikacji publicznej w Krakowie, w tym o rozkładach jazdy autobusów i tramwajów, dostępne są na stronie Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacji. Polecamy również korzystanie z serwisu jakdojade.pl. Serwis pozwala wygodnie wyszukiwać połączenia i planować podróż w obrębie miasta i aglomeracji krakowskiej.

Na dużym obszarze miasta można również korzystać z roweru miejskiego Wavelo. Najbliższa stacja rowerowa znajduje się 450 m od ośrodka (6 minut drogi na piechotę). 

Każdy użytkownik po przyjeździe do Centrum SOLARIS otrzyma w Biurze Użytkownika powitalny pakiet informacji, zawierający mapę miasta, plan ośrodka oraz wskazówki dotyczące wyżywienia.

Jeśli chodzi o zakwaterowanie, to naszym użytkownikom polecamy pokoje w domach gościnnych Uniwersytetu Jagiellońskiego: 

a także pokoje hotelowe w domach studenckich:

  • Żaczek (pokój 1-os. 100 PLN, pokój 2-os. 140 PLN)
  • Nawojka (pokój 1 os. 95 PLN, pokój 2-os. 120 PLN)
  • Bydgoska (pokój 2-os. 120 PLN)
  • Piast (pokój 1-os. 95 PLN, pokój 2-os. 110 PLN).

Najbliżej Centrum SOLARIS znajdują się Żaczek i Nawojka. Koszty dojazdu, zakwaterowania i wyżywienia w czasie badań pokrywają użytkownicy.